Impressum

Dziękujemy za odwiedziny na blogu firmy STIHL. Poniżej znajdą Państwo wszelkie informacje prawne dotyczące naszych stron internetowych.

Firma STIHL to synonim wzorowej jakości, fachowego doradztwa i znakomitych usług serwisowych.

Czekamy na Państwa pytania i opinie.

ANDREAS STIHL Sp. z o.o. z siedzibą w Sadach
przy ul. Poznańskiej 16;
62-080 Tarnowo Podgórne;
zarejestrowana w Sądzie Rejonowym
Poznań-Nowe Miasto i Wilda
VIII Wydział Gospodarczy;
KRS: 0000086126;
NIP: 781-00-08-540.

Wysokość kapitału zakładowego: 2.300.000,00 PLN

Jeżeli macie Państwo zapytania lub uwagi dotyczące działania niniejszej strony, prosimy o kontakt pod adresem blog@stihl.pl.

Wskazówki prawne

Odwiedzając lub korzystając ze stron internetowych firmy STIHL akceptujecie Państwo poniższe warunki z jej korzystania.

Prawa autorskie

Wszystkie teksty, zdjęcia, materiały graficzne i audiowizualne oraz wszelkie inne informacje jak i ich postać (zawartość, treść) podlegają prawnej ochronie praw autorskich. Wyłączne prawo do korzystania z wymienionych wyżej treści posiada ANDREAS STIHL Sp. z o.o.

Reprodukcja i/lub powielanie całości lub części jest dozwolone tylko za pisemną zgodą ANDREAS STIHL Sp. z o.o. W szczególności niedozwolone jest kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć i nagrań ze stron internetowych.

Znaki towarowe

Nazwa STIHL i logo STIHL są własnością chronioną ANDREAS STIHL AG & CO. Nazwa i marka VIKING są własnością chronioną VIKING GmbH Austria. Ponadto ANDREAS STIHL AG & Co. KG oraz VIKING GmbH posiadają całą gamę innych chronionych marek.

Używanie jakiejkolwiek z marek wymaga uprzedniego pisemnego zezwolenia od jej właściciela.

Wyłączenie odpowiedzialności cywilnej

Treści naszych stron internetowych podlegają nieustannym zmianom. ANDREAS STIHL Sp. z o.o. dokłada za każdym razem najwyższych starań przy tworzeniu stron internetowych. Mimo to treści oddane zostają do dyspozycji bez gwarancji ich kompletności lub aktualności. Przedstawiona na stronach www.stihl.pl oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66  par. 1 Kodeksu Cywilnego.

ANDREAS STIHL Sp. z o.o. nie ponosi bezpośredniej lub pośredniej odpowiedzialności cywilnej (umownie i pozaumownie) za korzystanie z informacji i danych tej strony internetowej.

ANDREAS STIHL Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść stron internetowych, na które nasza strona odsyła bezpośrednio lub pośrednio. Goście odwiedzający naszą stronę na własne ryzyko odwiedzają inne strony internetowe i korzystają z nich zgodnie z obowiązującymi indywidualnymi warunkami dla każdej strony.

Dodaj komentarz