STIHL – Witamy na naszym blogu!

STIHL blog social mediaNa naszym blogu dowiesz się wszystkiego o firmie STIHL. Poznasz produkty i ich zastosowanie. Przeczytaj ciekawe raporty, wywiady i opinie ekspertów. Zapoznaj się z cennymi wskazówkami dotyczącymi pracy przy użyciu naszych produktów.

Aby ułatwić nawigację na naszym blogu stworzyliśmy trzy kategorie, na które podzielone są nasze artykuły. Tak więc jeśli chcesz zasięgnąć najnowszych informacji o firmie zapraszamy do zakładki „STIHL na świecie”. Jeśli interesują Cię informacje o produktach, nowościach i technologiach wykorzystywanych dla zwiększenia komfortu i efektywności pracy wejdź w zakładkę „Produkty”. Natomiast jeśli tym co interesuje Cie najbardziej są praktyczne porady, które będziesz mógł od razu wypróbować w praktyce odwiedź stronę „Porady”.

Stihl w social media

Jesteśmy również na Facebooku, Instagramie i w serwisie YouTube. Na wszystkich platformach przekazujemy najnowsze informacje. Obserwuj nasze profile w tych serwisach, aby być na bieżąco z nowościami, dowiedzieć się więcej o marce lub bezpośrednio się z nami skontaktować się.

Strona internetowa

Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie możesz zapoznać się w wieloma praktycznymi poradami, zapoznać się z oferowanymi przez naszą firmę produktami i sprawdzić ich dokładne dane techniczne, czy przeczytać o aktualnościach ze świata Stihl Timbersports®. Na stronie możesz także wyszukać najbliższego dealera, aby zobaczyć produkt „na żywo” i dokonać zakupu.


Fachowe doradztwo zapewniają  Autoryzowani Dealerzy STIHL 

Profesjonalny doradca z pewnością pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb. Zapraszamy do Autoryzowanych Punktów Dealerskich. Najbliższy sklep znajdziesz tutaj: Wyszukiwarka Dealerów.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.