STIHL oficjalnym partnerem Ekstraklasy

Stihl został oficjalnym partnerem PKO Ekstraklasy. W ramach współpracy Stihl będzie wspierał rozwój polskiej piłki klubowej i wprowadzi do sprzedaży serię oficjalnych produktów Ekstraklasy.

Prezes Ekstraklasy Marcin Animucki oraz Prezes Tomasz Cichoński

– Współpraca z Ekstraklasą to ważny krok w rozwoju naszej marki na polskim rynku. Od lat angażujemy się w sport. Teraz chcemy włączyć się w emocje towarzyszące tej najbardziej popularnej wśród Polaków dyscyplinie i działać na rzecz jej rozwoju. Piłka nożna jest nam szczególnie bliska. To właśnie nasze produkty ułatwiają perfekcyjne przygotowanie terenów zielonych do uprawiania tego sportu i doskonalenia piłkarskich umiejętności.Skomentował Tomasz Cichoński, prezes zarządu ANDREAS STIHL Sp. z o.o.

W wyniku umowy pomiędzy Ekstraklasą S.A. i Stihl Polska w ponad 800 punktach sprzedaży w całym kraju pojawią się oficjalne produkty z logo Ekstraklasy. Wśród nich znajdują się kosiarki do trawy, które będzie można nabyć w wersji z logo Ekstraklasy. Logo Stihl będzie eksponowane na stadionach w trakcie meczów. Będziemy mogli zobaczyć je także podczas transmisji telewizyjnych oraz na oficjalnej stronie i kanałach w mediach społecznościowych.

– Z radością witamy markę Stihl wśród oficjalnych partnerów rozgrywek Ekstraklasy. Cieszymy się, że tak uznana, międzynarodowa firma zdecydowała się związać z rozgrywkami piłkarskimi i korzystać z możliwości promocji w naszej lidze. Liczymy, że dzięki tej współpracy będziemy inspirować do zainteresowania się Ekstraklasą i kibicowania na stadionach.


Skomentował Marcin Animucki, prezes zarządu Ekstraklasa S.A.

Fachowe doradztwo zapewniają  Autoryzowani Dealerzy STIHL 

Dealer STIHL z pewnością pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb. Zapraszamy do Autoryzowanych Punktów Dealerskich. Najbliższy sklep znajdziesz tutaj: Wyszukiwarka Dealerów.

Podobne artykuły

Więcej informacji na temat pracy w ogrodzie znajdziesz w pozostałych artykułach z serii „Porady ogrodowe STIHL”.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.