Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS®

Już 14 września przed stołeczną halą EXPO XXI, w trakcie niezwykle popularnych targów FIWE, odbędzie się XVI edycja Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS®. Sześć niezwykle wymagających fizycznie i technicznie konkurencji pozwoli wyłonić najlepszego zawodnika w sportowym cięciu i rąbaniu drewna w naszym kraju.

W rywalizacji weźmie udział czternastu atletów z całego kraju, którzy będą rywalizować w sześciu sprawdzających różne umiejętności konkurencjach. Faworytem będzie dominator na krajowej arenie, wielokrotny mistrz Arkadiusz Drozdek. Po piętach deptać mu będzie niezwykle szybko rozwijający się Michał Dubicki, który w ostatnich latach przebojem wdarł się do światowej elity, a także członkowie naszej srebrnej drużyny z Mistrzostw Świata w Lillehammer: Jacek Groenwald i Krystian Kaczmarek. Czarnym koniem mistrzostw może okazać się też – pochodzący z Pomorza – Marcin Darga, który w ostatnim czasie uzyskuje coraz lepsze wyniki.

Przyjdź i podziwiaj wyjątkową kombinację siły, techniki i ostrego jak brzytwa sprzętu do rąbania drewna, która pozwala przekraczać zawodnikom granice ludzkich możliwości.

Zawody przy hali EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie rozpoczną się 14 września już od godziny 12. Wstęp wolny


Fachowe doradztwo zapewniają  Autoryzowani Dealerzy STIHL 

Dealer STIHL z pewnością pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb. Zapraszamy do Autoryzowanych Punktów Dealerskich. Najbliższy sklep znajdziesz tutaj: Wyszukiwarka Dealerów.

Podobne artykuły

Więcej informacji na temat pracy w ogrodzie znajdziesz w pozostałych artykułach z serii „Porady ogrodowe STIHL”.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.